• نکاتی از نوع کاربید تنگستن نوع D8
  • نکاتی از نوع کاربید تنگستن نوع D8
نکاتی از نوع کاربید تنگستن نوع D8

نکاتی از نوع کاربید تنگستن نوع D8

جزئیات محصول:

محل منبع: ژوژو ، چین
نام تجاری: JWE
گواهی: ISO9001-2015
شماره مدل: C12

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کیلوگرم
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه کارتن
زمان تحویل: 5-15 روز
شرایط پرداخت: T / T
قابلیت ارائه: 50t در هر ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

مواد: کاربید تنگستن نام محصول: نکات کاربید
مقطع تحصیلی: YG8 / سفارشی محل منبع: ژوژو ، چین
گواهی: ISO9001-2015 نمونه: قابل استفاده
بسته بندی: جعبه کارتن موجودی: در دسترس
برجسته:

نکاتی از نوع کاربید تنگستن D8

,

نکات لحیم کاری کاربید تنگستن YG6

توضیحات محصول

D8 نوع D کاربید تنگستن نوارهای لحیم کاری YG6 / YG8

 

کاربرد: درزهای کاربید جوش برای ساخت ابزارهای جداکننده و ابزارهای برش

 

 

تولید و آزمایش Cنکات مزخرف:
1) نکات پخته شده کاربید شروع به تهیه پودر طبق نیاز مشتری با دستگاه آسیاب مرطوب ما می کند


2) قبل از تولید انبوه، ما باید یک آزمایش فشرده سازی و پخت انجام دهیم ، و ما ظاهر و اندازه نمونه ها را با یک میکرومتر بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که الزامات نقشه ها قبل از تولید دسته ای برآورده می شود


3) تولید انبوه ، مواد اولیه را فشار دهید تا جای خالی را ایجاد کنید ، و نکات کاربید را ارائه دهید باید با بازرسی نیمه تمام منتقل شود.

4) خالی کردن قطعات برای اتمام (HIP) و بازرسی محصولات نهایی برای اطمینان از بهترین کیفیت و ظرفیت تولید.

 

 

راهنمای کاربردهای نکته های لحیم کاری شده کاربید سیمانی

 

ساختار ابزارهای سرامیکی باید به اندازه کافی سخت باشد.

با استفاده از حداکثر اندازه مجاز نوک ها و با استفاده از درجه حرارت فولاد نسبتاً محکم ، مقاومت کافی باید انجام شود.

 

نکات کاربید سیمانی باید کاملاً ایمن ثابت شوند.

نکات کاربید سیمانی باید از یک ثابت مطمئن برخوردار باشد و توسط فلوتهای نگهدارنده ابزار و کیفیت در جوشکاری تضمین می شود ، بنابراین فلوتهای نگهدارنده ابزار باید بر اساس اشکال و پارامترهای هندسی نوک ها انتخاب شوند.

قبل از جوشکاری نکات مربوط به دارندگان ابزار ، باید بررسی نکته ها و نگهدارنده های ابزار انجام شود.برای اطمینان از خم شدن جدی در سطح پشتیبانی نوک ها ، باید بررسی اولیه انجام شود.در سطح جوشکاری نوک ها کاربوریزاسیون جدی وجود ندارد و در عین حال باید آلاینده های سطح نوک و فلوت های نگهدارنده ابزار از بین بروند تا از کیفیت جوشکاری مطمئن اطمینان حاصل شود.

 

برای مواد جوشکاری الزاماتی وجود دارد.

به منظور تحمل مقاومت در برابر جوشکاری ، باید یک ماده جوشکاری مناسب انتخاب شود در حین جوشکاری ، باید رطوبت پذیری و جریان پذیری خوبی را تضمین کرد و باید لامپ های هوا را سوار کرد تا از تماس کافی ماده جوشکاری و سطح اطمینان حاصل شود. از نکاتی که باید جوش داده شود هیچ چیز برای جوشکاری باقی نمی ماند.

 

در فرآیند جوشکاری الزاماتی برای شار وجود دارد.

توصیه می شود که از بوراکس صنعتی استفاده شود.قبل از استفاده از بوراکس ، باید آب آن را در یک اجاق خشک کن خشک کنید و سپس آن را آسیاب کرده و الک کنید تا از شر اجسام خارجی خلاص شود.

در هنگام جوشکاری نوک های کاربید سیمان با اندازه دانه ریز با مقدار زیاد تیتانیوم و مقدار کبالت کم و نوک های طولانی و نازک کاربید سیمانی توصیه می شود که تیغه های جبرانی به ضخامت 0.2-0.5 میلی متر یا میله های مشابه با سوراخ های 1-2 میلی متر در به منظور کاهش فشار در فرآیند جوشکاری.

از آنجا که نکات کاربید سیمان نسبتاً شکننده هستند و بیشترین حساسیت را در ایجاد ترک دارند ، باید از حرارت دادن زیاد یا خنک شدن سریع در آسیاب ابزار جلوگیری شود و در عین حال ، چرخ های چرخ با اندازه دانه و سختی مناسب باید انتخاب شود و یک روش آسیاب مناسب برای جلوگیری از ایجاد ترک در لبه های نوک و عدم تأثیر بر طول عمر ابزار.

وقتی ابزار نصب می شود ، طول نوک های امتداد ابزار باید تا حد ممکن کمتر باشد ، زیرا در غیر این صورت ، ارتعاش ابزار رخ می دهد در نتیجه به نوک کاربید سیمان آسیب می رساند.

وقتی ابزار به تیرگی عادی رسید ، باید دوباره مرتب شود ، لبه ها و شعاع لبه ها باید بعد از چرخ شدن ابزار با سنگهای روغن آسیاب شوند تا طول عمر و قابلیت اطمینان ابزار افزایش یابد.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
نکاتی از نوع کاربید تنگستن نوع D8 آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!