JWE CARBIDE CO., LTD.

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • چین JWE CARBIDE CO., LTD. نمایه شرکت
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, خاورمیانه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های: JWE
تعداد کارمندان: 100~200
فروش سالانه: $23000000-$300000000
سال تاسیس: 2005
صادرات کامپیوتر: 50% - 60%
معرفی

Zhuzhou JWE Cemented Carbide Co. ، Ltd. در مارس 2005 تاسیس شد ، در پارک صنعتی Wantang ، شهر Zhuzhou واقع شده است - بزرگترین مرکز تولید محصولات کاربید سیمان در آسیا.این شرکت تحقیق و توسعه ، تولید ، فروش و خدمات فنی محصولات کاربید سیمان با کارایی بالا را که به ارائه راه حل های با کیفیت برای انرژی ، معدن ، مهندسی ، ابزارآلات ، هوا فضا و سایر صنایع اختصاص یافته است ، ادغام می کند.این شرکت با دو دهه تخصص همراه با امکانات و خطوط تولید پیشرفته در تلاش است تا چالش های خواستار مشتری را برآورده کند.

JEW تأمین کننده ویژه PetroChina و Sinopec و عضو گروه متخصص XCMG است.این دانشگاه با همکاری دانشگاه ها و م institسسات برتر چین برای ارتقا capabilities توانایی تحقیق و توسعه خود ، دانشگاه مرکزی جنوبی و دانشگاه فنی هونان ، همکاری می کند.این شرکت دارای 5 حق اختراع اختراع ، 15 حق ثبت اختراع برای فناوری جدید است و لیست همچنان در حال رشد است ، همه به منظور ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان.

این شرکت مردم گرا است و دارای گروهی از تکنسین های مجرب شامل 2 پزشک و 5 کارشناس ملی متالورژی پودر است.ظرفیت تولید سالانه 1000 تن محصولات کاربید سیمان شده و 8 میلیون قطعه درج CNC است.محصولات اصلی این شرکت دکمه های کاربید سیمان شده ، بسترهای PDC ، قطعات محافظ سایش و قطعات غیراستاندارد هوا فضا ، معدن ، انرژی ، حمل و نقل ، مهندسی عمومی و صنعت ابزار ماشین است.

این شرکت کاملاً توسط سیستم مدیریت کیفیت ISO9001: 2015 و سیستم مدیریت محیط ISO14001: 2015 دارای گواهینامه کامل است.طی سالیان گذشته ، این شرکت در سطح ملی جایزه دریافت کرده و هم در خارج از کشور و هم در داخل کشور به رسمیت شناخته شده است.

ایجاد ارزش بالاتر برای مشتریان تعهد ثابت شرکت است.JWE صمیمانه منتظر همکاری با شماست!

چین JWE CARBIDE CO., LTD. نمایه شرکت 0

سرویس

مزیت تولید ما:

 

مواد خام:انتخاب بهینه تامین کنندگان مواد خام بین المللی و داخلی، هر دسته از مواد خام از طریق شناسایی تست آسیاب گلوله ای می گذرد تا از کیفیت محصول از منبع اطمینان حاصل شود.

 

دانه بندی:دانه بندی پودر محصور بدون انتشار به عنوان فرآیند حفاظت از محیط زیست سبز.

 

قالب گیری:دما و رطوبت ثابت، کارگاه قالب گیری پرس تمیز و چندین دستگاه پرس TPA برای اطمینان از دقیق بودن اندازه محصول.

 

تف جوشی:کوره پخت HIP با کنترل خودکار پیشرفته با کنترل دمای متعادل چند اتمسفر برای اطمینان از کیفیت محصول پایدار.

پوشش: کوره پوشش PVD وارداتی برای بهبود کیفیت محصول.

 

چین JWE CARBIDE CO., LTD. نمایه شرکت 0

چین JWE CARBIDE CO., LTD. نمایه شرکت 1

چین JWE CARBIDE CO., LTD. نمایه شرکت 2